Dzień Produktu Polskiego to autorska inicjatywa Fundacji Owocnej w ramach projektu Rozkwitnij Polsko. 6 listopada 2021 roku w Myślenickim Ośrodku Kultury zorganizowałyśmy Myślenicki Dzień Produktu Polskiego, który stał się inspiracją do zorganizowania takiego dnia w placówkach oświatowych z terenu gminy Myślenice. Na zaproszenie odpowiedziało 12 jednostek: przedszkoli i szkół, które zaangażowały się realizując kreatywne i pomysłowe Dni Produktu Polskiego. Premiera tego filmu miała miejsce podczas Konferencji „Wolność. Świadomość. Odpowiedzialność. Masz wybór, wybieraj dobrze!”, która odbyła się 27 kwietnia 2022 w Muzeum Niepodległości w Myślenicach. Więcej na temat konferencji już wkrótce 🙂

Dzień Produktu Polskiego – podsumowanie działań 2021/2022

W grudniu gratulowałyśmy wszystkim uczestnikom naszego Konkursu pn. Dzień Produktu Polskiego w ramach projektu Rozkwitnij Polsko. 🌱🌹🌱🌷🌱🌻🌱🌸
12 konkursowych prac, oddających niesamowite wydarzenia, które zorganizowano w placówkach oświatowych miasta i gminy Myślenice. Byłyśmy pod ogromny wrażeniem, każda inicjatywa buduje w nas przekonanie, że warto i trzeba działać razem 🥰 Cel ambitny #RozkwitnijPolsko💚💚💚 Gratulacje dla wszystkich!!!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Projekt Rozkwitnij Polsko realizowany jest w partnerstwie z: Mateuszem Perowiczem i aplikacją Pola oraz Tomaszem Dziewulskim z aplikacją Polskie Marki.

Lokalni partnerzy instytucjonalni: Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Muzeum Niepodległości w Myślenicach.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie partnerom projektu jak wyżej oraz wszystkim fundatorom nagród dla laureatów konkursu.

Jeśli i Tobie bliskie są wartości: polskość, wolność, rozwój naszego kraju, odwaga, mądrość, świadomość, lokalność – serdecznie zapraszamy do współpracy. Twórz z nami lepszy świat w ramach projektu #RozkwitnijPolsko.

Dzień Produktu Polskiego. Podsumowanie działań 2021/2022 – film

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *