POZNAJMY SIĘ

Basia i Gosia

OWOCNA NASZA WSPÓLNA DOBRA PRZESTRZEŃ

POZNAJ NAS

Połączył nas urokliwy region jakim jest ziemia myślenicka oraz potrzeba czynienia w tym miejscu dobra. Kto nas zna, ten wie, że chcemy i czynimy świat lepszym dodając wartości do życia innych.

Naszym marzeniem jest żyć wśród ludzi autentycznych, spełnionych, cieszących się dobrostanem. Celem Owocnej jest podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Chcemy razem z Wami budować lepszy świat w oparciu o uniwersalne wartości.

NASZ ZESPÓŁ

Barbara Bylica

Screenshot_20211119-160218_Facebook

Fundatorka Fundacji Owocnej

Małgorzata Miszczak

Małgorzata Miszczak

Fundatorka Fundacji Owocnej

FUNDACJA OWOCNA powstała w konsekwencji naszego spotkania. Dokładniej z potrzeby serc. Od wielu lat skutecznie działałyśmy na rzecz społeczności lokalnej w tzw. grupach nieformalnych. Widząc palącą potrzebę szerzej zakrojonych inicjatyw obywatelskich postanowiłyśmy połączyć siły i sprofesjonalizować nasze działania. Przygotowywałyśmy się intensywnie, proces edukacyjny pod okiem ekspertów Fundacji BIS trwał blisko rok. Tym samym w kwietniu 2021 roku stałyśmy się fundatorkami  Fundacji Owocna. Do której drzwi szeroko otwieramy licząc na owocną współpracę, z tymi którym bliskie są nasze wartości i idee.

FUNDACJA OWOCNA W LICZBACH

Happy Customersn

0

Awardsn

0

Experiencen

0

NASZE WARTOŚCI

Jeśli to również Twoje wartości, zapraszamy do owocnej współpracy.